Inspiracje

Często najlepsze pomysły leżą na wyciągnięcie ręki. Wystarczy sięgnąć. Ale czasem potrzeba im inspiracji, delikatnej wskazówki, widoku, jak można zrobić coś, co nie wymaga wielkich nakładów, a da niesamowity efekt. Tutaj właśnie zbieramy pomysły na to, jak prostymi środkami uczynić swoje otoczenie piękniejszym i dać radość swoim najbliższym. Sprawdź - może któryś z nich będzie dla Ciebie.

Piękne okno!

Bardzo często odchodzimy od standardów przyjętych dziesiątki lat temu, że okno musi przesłaniać firana, a po bokach powinny wisieć zasłony.

więcej

Drewniane skrzynki we wnętrzach

Drewniane skrzynki dają wiele możliwości i pewnie dlatego tak je uwielbiacie. Skrzynki z surowego drewna można lakierować bądź malować na dowolny kolor dopasowując do wnętrza.

więcej

Jak podawać przekąski?

Przekąski i przystawki traktuje się na stołach po macoszemu. Stanowią jedynie wstęp do podania clou przyjęcia czyli głównego dania.

więcej

Minimalizm zgodnie z zasadą 3 x P!

We wdrożeniu minimalizmu pomoże Wam zasada 3P spopularyzowana głównie przez Perfekcyjną Panią Domu. Polega ona na segregowaniu rzeczy na piękne, praktyczne i pamiątkowe!

więcej

Sposoby przechowywania biżuterii

Przechowywanie biżuterii nie wydaje się zbytnio kłopotliwe. Wystarczy szkatułka, w której wszystkie pierścionki, bransoletki i korale, nienoszone w danym momencie znajdą swoje miejsce.

więcej

Domowe notatki

Nasz mózg to studnia bez dna ale nie ma powodu eksploatować go zbyt mocno. Dlatego powinniśmy znaleźć najwygodniejszy dla nas sposób na robienie domowych notatek.

więcej

Sztuka pakowania prezentów

Wspaniale jest dostawać i dawać prezenty. A jeszcze większą radość sprawia, kiedy są pięknie opakowane. Z pomysłem, oryginalnie, dowcipnie i niestandardowo. Sprawdź nasze pomysły.

więcej

Coś dla smakoszy whisky

Whisky w Polsce cieszy się coraz większa popularnością. Prawdziwi smakosze wiedzą, że do jej picia należy używać specjalnych szklanek. Do kompletu warto też mieć karafki. Poczytaj, dlaczego.

więcej

Maj – czas na piknik

Maj to wyjątkowy miesiąc. Nareszcie robi się ciepło i jeśli tylko pogoda dopisuje, można wybrać się na piknik. Oczywiście na trawie! Jak i gdzie go zorganizować? Sprawdź nasze pomysły.

więcej