Inspiracje

Często najlepsze pomysły leżą na wyciągnięcie ręki. Wystarczy sięgnąć. Ale czasem potrzeba im inspiracji, delikatnej wskazówki, widoku, jak można zrobić coś, co nie wymaga wielkich nakładów, a da niesamowity efekt. Tutaj właśnie zbieramy pomysły na to, jak prostymi środkami uczynić swoje otoczenie piękniejszym i dać radość swoim najbliższym. Sprawdź - może któryś z nich będzie dla Ciebie.

Pluszaki

Pluszowe misie to nie tylko dziecięcy atrybut. Często puchate zabawki kupujemy zamiast kwiatka. Jednak w domu, w którym jest dziecko, wiadomo mięciutkich zabawek jest mnóstwo.

więcej

Światło robi klimat

Jesień to czas, kiedy na dłużej włączamy oświetlenie w naszych domach. To właśnie światło może stworzyć lub zepsuć klimat wnętrza.

więcej

Anioły – boscy pomocnicy ludzi

Gdyby zrobiono ranking najpopularniejszych motywów dekoracyjnych pojawiających się, jako samodzielny element lub wzór na tekstyliach, prawdopodobnie na jego szczycie znalazłyby się anioły.

więcej

Sposoby na suche powietrze

Wraz z nadejściem chłodów i sezonu grzewczego pojawia się problem suchego powietrza w pomieszczeniach. Im wyższa temperatura panuje w domu, tym mniejsza wilgotność, która jest warunkiem naszego zdrowia i kondycji.

więcej

Sztuczne kwiaty – kicz czy hit

Kwiaty to ponadczasowa dekoracja wnętrz, bez względu na ich rodzaj. Są wyjątkową ozdobą biur, pokoi, sal balowych, ba, nawet studia telewizyjnego.

więcej

Jak nie zgubić… kluczy?

Zwykle wydaje nam się, że wiemy gdzie są dopóty, dopóki ich nie potrzebujemy. Wtedy zwykle znikają jak kamfora. W nas wzmaga się irytacja, piętrzą się nerwy bo najczęściej dzieje się to w chwili kiedy bardzo nam się spieszy.

więcej

Przyjęcie w ogrodzie

Lato to czas sprzyjający spotkaniom towarzyskim na świeżym powietrzu. Pikniki, grille na działce czy garden party wpisały się już w polskie letnie „obyczaje”

więcej

Herbaciany savoir-vivre

Herbata, choć kojarzy się z Japonią i Anglią w zasadzie na stołach całego świata. Jednak aby docenić jej walory trzeba znać zasady prawidłowego podawania i spożywania herbaty.

więcej

W butach czy bez?

Zdanie są na ten temat podzielone. Składając komuś wizytę zostawać w butach czy zdejmować je i zakładać domowe kapcie?

więcej