Inspiracje

Często najlepsze pomysły leżą na wyciągnięcie ręki. Wystarczy sięgnąć. Ale czasem potrzeba im inspiracji, delikatnej wskazówki, widoku, jak można zrobić coś, co nie wymaga wielkich nakładów, a da niesamowity efekt. Tutaj właśnie zbieramy pomysły na to, jak prostymi środkami uczynić swoje otoczenie piękniejszym i dać radość swoim najbliższym. Sprawdź - może któryś z nich będzie dla Ciebie.

Sposoby na suche powietrze

Wraz z nadejściem chłodów i sezonu grzewczego pojawia się problem suchego powietrza w pomieszczeniach. Im wyższa temperatura panuje w domu, tym mniejsza wilgotność, która jest warunkiem naszego zdrowia i kondycji.

więcej

Sztuczne kwiaty – kicz czy hit

Kwiaty to ponadczasowa dekoracja wnętrz, bez względu na ich rodzaj. Są wyjątkową ozdobą biur, pokoi, sal balowych, ba, nawet studia telewizyjnego.

więcej

Jak nie zgubić… kluczy?

Zwykle wydaje nam się, że wiemy gdzie są dopóty, dopóki ich nie potrzebujemy. Wtedy zwykle znikają jak kamfora. W nas wzmaga się irytacja, piętrzą się nerwy bo najczęściej dzieje się to w chwili kiedy bardzo nam się spieszy.

więcej

Przyjęcie w ogrodzie

Lato to czas sprzyjający spotkaniom towarzyskim na świeżym powietrzu. Pikniki, grille na działce czy garden party wpisały się już w polskie letnie „obyczaje”

więcej

Herbaciany savoir-vivre

Herbata, choć kojarzy się z Japonią i Anglią w zasadzie na stołach całego świata. Jednak aby docenić jej walory trzeba znać zasady prawidłowego podawania i spożywania herbaty.

więcej

W butach czy bez?

Zdanie są na ten temat podzielone. Składając komuś wizytę zostawać w butach czy zdejmować je i zakładać domowe kapcie?

więcej

Tajemnicze fondue

Fondue to atrakcyjna propozycja na przyjęcia o luźniejszym charakterze i popularna przekąska w wielu krajach. Niech Was nie zmyli nazwa.

więcej

Piękne okno!

Bardzo często odchodzimy od standardów przyjętych dziesiątki lat temu, że okno musi przesłaniać firana, a po bokach powinny wisieć zasłony.

więcej

Drewniane skrzynki we wnętrzach

Drewniane skrzynki dają wiele możliwości i pewnie dlatego tak je uwielbiacie. Skrzynki z surowego drewna można lakierować bądź malować na dowolny kolor dopasowując do wnętrza.

więcej